Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy v 1.pololetí 2015

4. 6. 2015

dada-s-martinem-vyrez.jpgRok 2015 se vyvíjí pro všechny "Kaťáky" velmi pozitivně. Od začátku roku přibyly v kategorii D další dva juniorské páry (Pepa Kuča a Martin Fried s partnerkami), které okamžitě získávaly medailová umístění. A ačkoliv v průběhu měsíců kluci změnili partnerky, přesto během jednoho půlroku získal Martin třídu C v obojím, Pepovi k céčkům chybí už jen jedna či dvě soutěže...

 

V kategorii Hobby cinkají medaile neustále - o to se hobby-deti-a-juniori.jpgpravidelně stará Tadeáš Krása se Štěpánkou Hajníkovou v kategorii Děti I a Lukáš Hájek se Simčou Kášovou v kategorii Jun I.  
 

Velkou díru do světa už prorazil Adam Klápa s Anetkou Krásovou (Junioři nejvyšší třídy - B STT a B LAT). Těm se letos povedlo velmi dobře adam-s-anetkou-mcr-2015.jpgzabodovat na MČR 10 tanců, kde nakonec skončili v semifinále na krásném 13.místě. Díky svým výsledkům na domácí i zahraniční scéně se tak probojovali do národní reprezentace a tudíž získali možnost účastnit se soustředění Sportovního centra mládeže, kde měli spoustu lekcí se zahraničními lektory.

V květnu se pak i Lence a Mirkovi povedl husarský kousek - jeli si vyzkoušet soutěž v Blackpoolu (prestižní mezinárodní soutěž v Anglii) a probojovali se až do semifinále, a to na 8.místo z celkového počtu 160 párů... :-)

blackpool-2.jpg

 

 

 

Celé pololetí se pro většinu klubových členů nesla v duchu velkých změn. Hodně partnerů změnilo své partnerky a všichni sledujeme, že téměř ve všech případech došlo k velkému přínosu pro všechny. Držme si palce, aby se do budoucna všem dařilo a aby jméno KAT Zbraslav i nadále na soutěžích zvučně znělo při vyhlašování výsledků!